KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

Isıl işlem sektöründeki indüksiyon tesisi ihtiyacını karşılamak amacıyla 2009 yılı ikinci yarısında İzmit’te kuruldu.

Faaliyete geçtiği günden beri hızla büyüyen Katre Indüksiyon, geçen sürede gelişen tezgah parkı, iş hacmi ve hizmet kalitesiyle İzmit ve çevre illerdeki sanayicinin indüksiyon ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen güçlü bir indüksiyonla ısıl işlem firması haline geldi.

Kalite-Fiyat dengesini makul düzeyde tutup, en hizli geri dönüşümü sağlayarak müşterilerine zaman ve maliyet kazancı sağlamayı ilke edinmiş olan Katre İndüksiyon, sektörde kısa sürede edindiği yerin kalıcı olmasının ötesinde yeni pazarları ve gelişen teknolojiyi takip ederek sektörün öncüleri arasına girmeyi hedef edinmiştir.

Bu hedef doğrultusunda attığı adımla 2014 Ocak ayı itibariyle Eskişehir şubesini de faaliyete geçirerek Orta Anadolu sanayicisinin de indüksiyonla ısıl islem ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi amaçlayan Katre Indüksiyon, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ve marka değerini her geçen gün arttırmaktadır.

Katre İndüksyion
Uzmanlk

Uzmanlık

Nesillerdir süregelen mühendislik geleneğimiz ve işimizdeki tecrübemizle ihtiyacınıza uygun, en doğru uygulamaları sunuyoruz.

Esneklik

Esneklik

İşimizin gerektirdiği hareket kabiliyetini bizzat tecrübe ederek tasarladığımiz ve ürettiğimiz tezgahlari kullanıyor, yapılamaz denilen işleri yapıyoruz.

Hızlı Teslim

Hızlı Teslim

İmalat sektöründen gelen bir firma olarak sanayicinin zaman ile yarışını biliyor, işinizi zamanında teslim ediyoruz.

Şubelerimiz

İzmit

Kasım 2009’da faaliyetine başlayan ve İzmit’in yanı sıra Sakarya, Yalova, Bolu, Düzce, Zonguldak gibi imalat sanayisinin kalbinin attığı Doğu Marmara illerindeki en yüksek parça bağlama kapasitesine sahip indüksiyonla ısıl işlem tesisi olma özelliğini taşıyan firmamız, bölge imalatçısının bütün taleplerine en yüksek kalitede cevap verme hedefiyle faaliyetini sürdürmektedir.

Mil Malzeme
Mil Malzeme*
Çap: 200 mm
Boy: 3400 mm
Ring Malzeme
Ring Malzeme**
Çap: 3000 mm
Genişlik: 250 mm
Profil Malzeme
Profil Malzeme***
Genişlik: 250 mm
Boy: 6000 mm

Eskişehir

2014 Ocak itibariyle faaliyete geçen Eskişehir şubemiz, bölgedeki tek indüksiyonla ısıl işlem tesisi olarak Eskişehir, Bilecik ve Kütahya sanayicisine hizmet vermektedir. Mil bağlama-sulama boyu ile Türkiye’deki sayılı indüksiyon tezgahlarından birini barındıran bu şubemiz, karşıladığı bu talep ile gurur kaynağımız durumundadır.

Mil Malzeme
Mil Malzeme*
Çap: 200 mm
Boy: 4300 mm
Ring Malzeme
Ring Malzeme**
Çap: 3000 mm
Genişlik: 250 mm
Profil Malzeme
Profil Malzeme***
Genişlik: 250 mm
Boy: 6000 mm
* Mil Malzeme: Mil, şaft, vals, tambur gibi iki punta arasında sertleştirilecek malzemeler.
** Ring Malzeme: Ring, dişli, teker, kovan, burç, rollform topu gibi çevresel olarak sertleştirilecek malzemeler.
*** Profil Malzeme: Lama, kızak, kremayer, abkant bıçağı, hurda bıçağı, kesme ve bükme kalıpları gibi düz yüzey barındıran malzemeler.